Şehri Park Çocuk Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları

 • Şehr-i Park

  Çocuk Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları

  Hakkımızda


  1970 yılında çelik metal sanayı olarak hizmete başlayan şehri park başlangıçta metal oturma grupları üretimi amacıyla yoluna çıkmıştır.yaklaşık 29 yıl metal oturma grupları ve otomotıv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1999 yılında itibaren 2.kuşak yönetimle beraber,çelik metal sanayı adı altında çocuk oyun grupları ,oturma bankaları,park ve bahçe aydınlatmaları,dış mekan spor aletleri,modern görünümlü çöp kovaları ,gazebo,pergole üretimine başlanmıştır.

  2002 yılından itibaren yeni yatırım kararları alan çelik metal imalat sanayi;2006 yılında 2100 metrekare kapalı olmak üzere toplam 5100 metrekare alanda sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

  Kalitemizin devamını sağlamak amacıyla yıl sonuna kadar devam eden personele yönelik eğitim çalışmalarımız kaliteli ve güvenilir bir ürünün satışı için gereken “hatasız,zamanında teslimat”ilkesini benimseyerek sizlere hizmet etmenin gururunu yaşamaktır.

  Her zaman siz değerli müşterine en iyi ürünü en iyi fiyata sunacak olan şehr-i park bilgi birikimi,vizyoner yaklaşımı ve deneyimi ile kent mobilyaları üretmeye devam edecektir.