Hakkımızda

 

Geçmişten gelen tecrübelerimiz ve deneyimli kadromuz ile 2019 yılından itibaren 3.kuşak yönetimle beraber, Atlas Park adı altında çocuk oyun grupları, oturma bankaları, dış mekan spor aletleri, gazebo, pergole, ahşap oturma grupları, modern görünümlü çöp kovaları üretiyoruz.

Çocukların daha eğlenceli vakit geçirebilmeleri ve hayal gücünü geliştirmek için daima yenilikçi bir misyon benimsiyoruz. Çocukların yanında yetişkinlere yönelik açık alanlarda güzel vakit geçirebilmeleri için ergonomik oturma grupları, dış mekan spor aletleri ve daha birçok üretimimizle 7 den 70 e kullanıcılarımızın memnuniyetini dikkate alarak sürekli iyileştirmeyle sektörün öncü firmalarından olma yolunda kararlılıkla ilerliyoruz.
 

Kalitemizin devamını sağlamak amacıyla sürekli devam eden personele yönelik eğitim çalışmalarımız kaliteli ve güvenilir bir ürünün, satışı için gereken “hatasız zamanında teslimat” ilkesini benimseyerek sizlere hizmet etmenin gururunu yaşamaktır.

Her zaman siz değerli müşterine en iyi ürünü en iyi fiyata sunacak olan Atlas Park bilgi birikimi,vizyoner yaklaşımı ve deneyimi ile kent mobilyaları üretmeye devam edecektir.